İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

İade Politikamız

Para iade politikası

İade ve İadeler

14 günlük bir iade politikamız var, . Ancak birden fazla satın alımda geri ödeme yapılmaz.

İadeye hak kazanabilmek için, öğenizin aldığınız gibi olması gerekir , giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında olması gerekir.

Müşteri iade istediği takdirde ürünün yurtdışı kargo masraflarını karşılamalıdır.

Ürün hasar görmedikçe veya açıklamaya uymadıkça, müşterinin ürünün nakliye masraflarını depolara taşıyacağını lütfen unutmayın.

Ne yazık ki, satış kalemlerinde veya hediye kartlarında iadeleri kabul edemeyiz

Geri dönüşe başlamak için bizimle şu adresten iletişime geçebilirsiniz: info@leraen.com.tr İadeniz kabul edilirse, paketinizi nasıl ve nereye göndereceğiniz konusunda size talimatlar göndereceğiz. Önce iade talebinde bulunmadan bize geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

Herhangi bir iade sorusu için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz info@leraen.com.tr

Hasarlar ve sorunlar

Lütfen siparişinizi aldıktan sonra kontrol edin ve öğe kusurlu, hasarlı veya yanlış ürünü alırsanız hemen bizimle iletişime geçin, böylece sorunu değerlendirebilir ve düzeltebiliriz.

Değiş tokuş

İstediğinizi elde etmenizi sağlamanın en hızlı yolu, sahip olduğunuz ürünü iade etmektir ve iade kabul edildikten sonra yeni ürün için ayrı bir satın alma işlemi yapın.

İadeler

İadenizi aldıktan ve inceledikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve geri ödemenin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceğiz. Onaylanırsa, orijinal ödeme yönteminizde otomatik olarak geri ödeme yapılır. Bankanızın veya kredi kartı şirketinizin de geri ödemeyi işleme koymasının ve göndermesinin biraz zaman alabileceğini lütfen unutmayın.